Nėščiųjų priežiūra

Nauja gyvybė, užsimezgusi moters kūne, reikalauja ypatingo dėmesio bei priežiūros. Kad vaikelis ateitų į šį pasaulį sveikas, svarbu ne tik rūpintis savo gerove, bet ir rasti specialistą, kuris galėtų pasiūlyti geriausią, kvalifikuotą, žmogiškumu paremtą nėštumo priežiūrą, visus 9 mėnesius.

Nėščiųjų priežiūrai Ingos Gruzdienės klinikoje skiriama ypač daug dėmesio. Čia dirbantys gydytojai akušeriai-ginekologai nuolatos atnaujina savo žinias, dalyvaudami tarptautinėse konferencijose. Visos procedūros atliekamos naudojant moderniausią diagnostinę įrangą, atliekami pažangiausi tyrimai. Gydymo įstaigoje savo paslaugas teikia ir kiti specialistai, kurie reikalingi, norint kruopščiai stebėti besilaukiančios moters ir būsimo vaiko būklę: traumatologas, alergologė, vaikų bei šeimos gydytojai.

Nėščiųjų priežiūra prasideda, diagnozavus nėštumą. Rekomenduojame registruotis ginekologo konsultacijai, kai menstruacijos vėluoja ir nėštumo testas – teigiamas.

Pirmiausia specialistas patvirtina nėštumą, įvertina pacientės būklę, aptaria genetinės rizikos tikimybę. Vėliau – skiriami reikalingi tyrimai: kraujo, šlapimo tyrimai bei vaisiaus ultragarsinis tyrimas.

Genetinę vaisiaus echoskopiją rekomenduojama atlikti iki 11-13+6 d. nėštumo savaitės – šis laikotarpis reikšmingas norint įvertinti genetinės rizikos žymenis, patikslinti gimdymo datą. Atlikus genetinę echoskopiją, priimamas sprendimas dėl genetinių kraujo tyrimų. Antrasis- privalomas ultragarsinis tyrimas yra atliekamas 18 – 20 nėštumo savaitėmis.

Mūsų klinikos ginekologai rekomenduoja ginekologinę apžiūrą po gimdymo atlikti praėjus 6 savaitėms po gimdymo, laikotarpis gali kisti, priklausomai nuo gimdymo sudėtingumo (plačiau skaitykite skiltyje „Pogimdyvinė priežiūra“). Stebint specialistui, atsigavimas po gimdymo gali būti lengvesnis, sklandesnis.

Dažnai jaunos mamos susiduria su žindymo sunkumais. Daugelį klausimų klinikos pacientėms galime padėti išspręsti telefonu, o esant būtinybei – registruojame vizitui.

Besilaukianti moteris, ypač pastojusi pirmą kartą, susiduria su netikrumo jausmu, įvairiomis baimėmis ir tai natūralu – juk ji tampa atsakinga už dar vieną gyvybę. Kelionėje naujos gyvybės link, svarbu visą laikotarpį turėti žmogų, kuriuo visiškai pasitikite, deja, ne visada pakanka gyvenimo partnerio – gydytojo nuomonė šiuo laikotarpiu turi ypač didelę reikšmę. Rasti tinkamą gydytoją, kuris prižiūrės nėštumą, reiškia rasti tokį žmogų, į kurio rankas drąsiai atiduotumėte būsimą savo vaikelį, tikėdami, kad šis bus saugus. Tikime, kad Ingos Gruzdienės klinikoje rasite savo gydytoją.

Ultragarso tyrimas Klaipėdoje
Ultragarso tyrimas Klaipėdoje
Pacienčių sėkmės istorijos
Nėščiųjų priežiūra Klaipėdoje