Apie mus

Ingos Gruzdienės medicinos centras Klaipėdoje atvėrė duris 2015-aisiais. Klinikos įkūrėja – gydytoja akušerė-ginekologė Inga Gruzdienė atvyko į uostamiestį baigusi studijas Kauno medicinos universitete.

Pati gydytoja savo specialybę pasirinko vedama noro būti kuo arčiau gimimo stebuklo – „Rinkausi tarp ginekologijos Vilniuje ir akušerijos uostamiestyje. Kadangi mano didžioji aistra – akušerija, apimanti visą nėštumo priežiūrą, gimdymą, tai ir lėmė apsisprendimą“. Ingos Gruzdienės meilė savo darbui ir noras sukurti vietą, kurioje pacientui būtų skiriamas reikiamas dėmesys, rodoma tinkama pagarba ir suteikiamos aukščiausios kokybės paslaugos, nulėmė sprendimą įkurti privačią kliniką.

Klinikos simboliu pasirinktas gandras – šiuo motyvu puošta ir įstaigos aplinka, ir darbuotojų rūbai. Daugelyje kultūrų gandras simbolizuoja vaiko atėjimą į pasaulį, dėl šios asociacijos paukštis laikomas šventu, tikima, kad jis neša žmonėms laimę.

Įrenginėjant kliniką ypač didelis dėmesys skirtas interjerui – kiekviena detalė apgalvota taip, kad aplinka primintų namus. Atvykęs pacientas nesijaučia kaip klinikoje, čia vyrauja ramybė, jaukumas, nuoširdus rūpestis. 

Ginekologo profesija yra labai specifinė – moterys ateina įsitempusios, dažniausiai kamuojamos įvairių baimių, tad čia ypač svarbus psichologinis faktorius. Gydytoja I. Gruzdienė tiki, kad kiekviena moteris turėtų turėti savo ginekologą – dažnai šios profesijos atstovams tenka suteikti ir psichologinę pagalbą. Palaipsniui tarp paciento ir gydytojo atsiranda ryšys, paremtas tarpusavio supratimu ir pasitikėjimu, moteris nebebijo atsiverti.

Ingos Gruzdienės klinikoje dirba profesionalūs, kvalifikuoti specialistai, kruopščiai atrinkti pačios klinikos vadovės. Svarbiausi kriterijai renkant komandą – atsakingas požiūris į pacientą, pagarba, progresyvus mąstymas, domėjimasis naujausiais gydymo metodais bei nuolatinis tobulėjimas. Visus specialistus Ingos Gruzdienės medicinos centre vienija bendras siekis suteikti pacientui geriausias paslaugas, tad darbo valandų gydytojai neskaičiuoja.

Gydytojų komanda surinkta neatsitiktinai. Klinikoje dirba akušeriai – ginekologai, alergologas, vidaus organų echoskopuotojas (radiologas), endokrinologas, kineziterapeutė – masažuotoja. Visi šie specialistai yra neatsiejami kalbant apie besilaukiančios moters bei vaiko sveikatos priežiūrą, nuo pat gyvybės užsimezgimo iki gimdymo. Specialistai nuolat dalyvauja Lietuvoje ir kitose pasaulio šalyse organizuojamose konferencijose, kelia kvalifikaciją ir domisi medicinos naujovėmis.

Klinikoje naudojama naujausia, moderni diagnostinė įranga, ypač platus atliekamų tyrimų spektras.

Ingos Gruzdienės privati klinika dirba visomis savaitės dienomis, o gydytojai pacientus priima nuo ankstyvo ryto iki vėlaus vakaro.

Ingos Gruzdienės medicinos centras
Inga Gruzdienė ginekologe
Nėščiųjų priežiūra Klaipėdoje
Ginekologe Klaipėdoje

Gruzdienės klinika
Inga Gruzdienė ginekologe
Ginekologe Klaipėdoje

Personalas

Valdas Gruzdys

Valdas Gruzdys

Įmonės direktorius 8 652 56 331

Inga Gruzdienė

Inga Gruzdienė

Gydytoja akušerė-ginekologė

Viktorija Tarasevičienė

Viktorija Tarasevičienė

Dr. Gydytoja akušerė-ginekologė
Mokslų daktarė

Rasa-Liaudanskaite-350

Rasa Liaudanskaitė

Gydytoja Akušerė- Ginekologė

Raimonda Sinkevičienė

Raimonda Sinkevičienė

Gydytoja Akušerė- Ginekologė

rasa-bubliauskiene-350

Rasa Bubliauskienė

Gydytoja Akušerė- Ginekologė

Rasa Valickienė

Rasa Valickienė

Gydytoja Akušerė- Ginekologė

Viktorija Paltarackienė

Viktorija Paltarackienė

Gydytoja alergologė- klinikinė imunologė

Loreta Stončienė

Loreta Stončienė

Gydytoja radiologė, echoskopuotoja

Vilma Vežbavičienė

Vilma Vežbavičienė

Gydytoja endokrinologė

Kineziterapeuto paslaugos

Dovilė Lenkauskienė

Kineziterapeutė – masažuotoja

Alvida Margevičienė

Alvida Margevičienė

Akušerė

Mūsų paslaugos

Klinikoje dirba jaunų, aukštos kvalifikacijos, su naujausiomis žiniomis gydytojų komanda: akušeriai- ginekologai, šeimos gydytoja, traumatologas, alergologas, kardiologas, endokrinologas, echoskopuotojas.

Visos paslaugos ir jų kainos

Mūsų partneriai

Abalt sertifiaktas
Stipriausi Lietuvoje