Gydytojas radiologas- echoskopuotojas

Mūsų pacientai žino, kaip mūsų klinikoje svarbu yra artimas bendravimas su žmogumi, nuoširdus rūpestis bei profesionalus požiūris, tad neabejotinai daug dėmesio skiriame specialistų paieškai. Norime užtikrinti, kad visos paslaugos, kurių gali prireikti besilaukiančiai moteriai ar bet kuriai kitai pacientei, būtų prieinamos po vienu stogu ir dėsningai judame link šio tikslo. Siekiame, kad klinikos kolektyve dirbtų tik itin aukštos kvalifikacijos specialistai, galintys suteikti visapusišką pagalbą.

Ingos Gruzdienės medicinos centre dirba gydytoja radiologė- echoskopuotoja Loreta Stončienė. Prie klinikos komandos gydytoja prisijungė dar 2019-aisiais, o mes nepaprastai didžiuojamės savo gretose turėdami tokią puikią specialistę.

Loreta Stončienė specializuojasi onkologinėje radiologijoje.

Ingos Gruzdienės medicinos centre atlieka:

• pilvo organų echoskopijas

• skydliaukės echoskopijas

• krūtų echoskopijas

• limfmazgių echoskopijas

• giliųjų venų echoskopijas.

Taip pat, teikia profesionalias konsultacijas, vertina radiologinius tyrimus: rentgeno, kompiuterinės tomografijos, magnetinio rezonanso tomografijos vaizdus; atlieka įvairių anatominių sričių echoskopinius tyrimus, gali tikslinti diagnozę po tyrimų, išsamiai aptaria atliktų tyrimų rezultatus bei tolimesnį gydymą, rekomenduoja kitų specialistų konsultacijas.

Pati gydytoja sako, kad pagrindinė savybė, skatinanti nuolat tobulėti, augti savo darbe, yra perfekcionizmas. Ji ne tik nuolat atnaujina savo žinias tarptautiniuose kursuose, seminaruose, bet ir dalyvauja onkologinių pacientų klinikiniuose tyrimuose, o nuo 2016 metų, taip pat dėstytojauja Klaipėdos universiteto Medicinos technologijų katedroje.

Loreta Stončienė
Ultragarso tyrimas Klaipėdoje
Ultragarso tyrimas Klaipėdoje
Nėščiųjų tyrimai Klaipėdoje