Profilaktika

Profilaktinis apsilankymas ginekologo kabinete turėtų tapti savotišku įpročiu moters gyvenime. Deja, šiandien moterys ryžtasi kreiptis į specialistus tik susidūrusios su matomomis, jaučiamomis, kitaip tariant, jau pažengusiomis problemomis. Retai susimąstome, kokią reikšmę moters reprodukcinė sveikata turi bendrai jos sveikatai ir gyvenimo kokybei.

Ginekologo kabinetas – vieta, kurioje turime visiškai atsiverti: apsinuoginti fiziškai, kalbėti balsu apie dalykus, kuriuos kompleksuotos visuomenės standartai garsiai aptarinėti draudžia. Todėl natūralu, kad dažna moteris ginekologo apžiūrą sieja su baimės jausmu, nepatogumu ar net šalčiu. Labai svarbu, kad pacientė klinikoje jaustųsi saugiai ir ramiai, o konsultuojančiu specialistu pasitikėtų visiškai – tada visos baimės, paprasčiausiai, pasitraukia.

Būtent tokią aplinką ir kuriame Ingos Gruzdienės medicinos centre. Čia nepanašu į kliniką, veikiau, atvykęs pacientas pasijaučia tarsi namuose. Bendromis jėgomis stengiamės apgaubti atvykusius visu įmanomu rūpesčiu, suteikti reikalingą privatumą ir tik aukščiausios kvalifikacijos specialistų paslaugas.

Profilaktinę ginekologo apžiūrą rekomenduojama atlikti kartą per metus. Jos metu įvertinama moters būklė,  atliekamas ultragarso tyrimas. Kartą per trejus metus rekomenduojama atlikti onkocitologinį (gimdos kaklelio vėžio) tyrimą.

Nėščiųjų tyrimai Klaipėdoje
Profilaktinė ginekologo apžiūra
Nėščiųjų tyrimai klaipeda
Profilaktinė ginekologo apžiūra