Estetinės medicinos procedūros

Ingos Gruzdienės klinikoje dirbanti gydytoja ginekologė Raimonda Sinkevičienė atlieka (visas įmanomas) šiuolaikines, inovatyvias estetinės medicinos procedūras, patvirtintas moksliniais tyrimais ir ilgamete gydytojų patirtimi. Taikomos trombocitais praturtintos plazmos ir hialurono rūgšties injekcijos intymiai zonai, taip pat terapinės lazerinės procedūros.

Gydytoja akušerė-ginekologė konsultacijos metu parenka individualiai jums tinkamiausią procedūrą, pagal esamą problemą.

PRP (trombocitais praturtintos plazmos terapija) yra visiškai natūrali terapija, nereikalaujanti chirurginės intervencijos, yra efektyvi ir saugi, nesukelianti jokių alergijų ir autoimuninių reakcijų. Prieš procedūrą yra paimamas pacientės kraujas iš rankos venos, specialiai paruošiamas centrifuguojant, nes taip yra atskiriami trombocitai. Šios terapijos principas – trombocitų suleidimas į problemines vietas. Iš jų išsiskiria daug augimo faktorių, kurie skatina ląstelių regeneraciją (atsinaujinimą), taip atstatant audinių elastingumą, stangrumą, drėgmę, norint pagerinti lytinio gyvenimo kokybę. PRP terapija ginekologijoje taikoma gydant makšties sausumą, atrofiją, esant menopauzei arba pogimdyminiu laikotarpiu išplonėjusiai makšties gleivinei.

IMG_7703

PRP terapija tinkama išorinių ir vidinių lytinių organų gleivinių atjauninimui, esant skausmingiems lytiniams santykiams, esant šlapimo nelaikymui, lėtiniams vulvos susirgimams: sklerotinė ir atrofinė kerpligę, negyjančios erozijos. Taip pat ši terapija yra taikoma ir pogimdyminiu laikotarpiu, esant skausmingiems tarpvietės randams.

Taip pat klinikoje atliekamos procedūros su hialuroniniais užpildais.  Moteriai yra labai svarbi ne tik estetinė išvaizda, bet ir lytinio gyvenimo kokybė. Todėl bėgant metams keičiasi ir intymios zonos audinių elastingumas, nes mažėja kolageno ir estrogeno gamyba. Pasikeičia didžiųjų lytinių lūpų putlumas, atsiranda vulvos ir makšties gleivinės pokyčiai, kurie nulemia gleivinės plonėjimą ir sausumą, elastingumo mažėjimą.

Hialurono užpildus galima taikyti vien tik lytinių santykių kokybės pagerinimui, padidinant drėgmės pojūtį, atstatant intymios zonos elastingumą ir stangrumą. Jau seniai žinoma, kad hialuronas puikiai pritraukia ir išlaiko drėgmę, todėl putlindamos lūpas ar naikindamos raukšles, moterys džiaugiasi ir išliekančia drėgme odoje ir estetiniais pokyčiais.

Moterims turinčioms krūvio šlapimo nelaikymo problemas, makšties atrofijos, nuolat pasikartojančias makšties uždegimines ligas galime taikyti terapinę lazerinę korekciją, kuri nereikalauja jokios chirurginės intervencijos, lydinčio nedarbingumo ar sveikimo laikotarpio. Tai neskausminga, inovatyvi ir efektinga procedūra.

Visos estetinės procedūros yra atliekamos apie 30 minučių, nereikalauja jokio gijimo periodo. Prieš injekcines hialurono užpildų ir PRP terapijas yra atliekamas nuskausminimas kremu.

Gydytoja – ginekologė Raimonda Sinkevičienė 2002 metais baigė Kauno medicinos universitetą. Turi ilgametę stacionarinio darbo patirtį , dirbant nėštumo patologijos ir gimdyklos skyriuose.

Gydytojos veiklos sritys: ankstyvo nėštumo diagnostika ir tolimesnis jo sekimas, pirmojo ir antrojo nėštumo trimestro ultragarsinės patikros, akušerinė patologija .Taip pat konsultuoja dėl įvairių ginekologinių – endokrinologinių sutrikimų, tokių kaip ciklo nereguliarumas, skausmingos, gausios menstruacijos, nevaisingumas, menopauzinio laikotarpio problemos, endometriozės, miomos, kiaušidžių gerybiniai dariniai.

Gydytoja jau daug metų domisi ir tobulinasi estetinės ginekologijos ir intymios sveikatos, skausmingų lytinių santykių problemomis, kurias nuodugniai surinkus anamnezę ir atlikus tyrimus, individualiai pritaiko pačius inovatyviausius gydymo metodus, tokius kaip trombocitais praturtintos plazmos, hialurono užpildus, lazerinės ginekologijos šiuolaikines galimybes gydant įtampos šlapimo nelaikymą, makšties sausumo, sumažėjusio elastingumo ar pablogėjusių lytinių santykių kokybės, dispareunijos problemas ar nuolat besikartojančių makšties uždegimų prevenciją.