Klinikoje pradeda dirbti gydytoja ginekologė Rasa Liaudanskaitė

Džiugi žinia! Nuo sausio mėnesio mūsų klinikoje pradeda darbuotis gydytoja ginekologė Rasa Liaudanskaitė:

Gydytoja akušerė-ginekologė Rasa Liaudanskaitė 2008 metais baigė Kauno medicinos universitetą, įgijo akušerės ginekologės specialybę. Studijuodama daug dėmesio skyrė bendrosios chirurgijos, neontologijos, histopatologijos specializacijai, įgijo bazinių žinių, būtinų ginekologui.

Gydytoja turi didelę praktinę patirtį, gali įvertinti fiziologinio ir patologinio nėštumo, gimdymo eigą, diagnozuoja ir gydo ginekologines ligas (endometriozę, gimdos miomas, kiaušidžių cistas, mėnesinių sutrikimus ir kt.), lytiniu būdu plintančias ligas , konsultuoja kontracepcijos ir nevaisingumo klausimais, diagnozuoja ankstyvą nėštumą.

Praktikuoja ir gerai įsisavinusi pagrindinių ginekologinių operacijų metodikas. Atlieka ir asistuoja atliekant laparoskopiją, abdominalines, vaginalines, cezario pjūvio operacijas, visas akušerines procedūras.

Išskirtinį dėmesį gydytoja skiria laboratoriniams ir instrumentiniams tyrimams, tyrimams ultragarsu, kraujo, hormonų tyrimams, citologiniams tyrimams laboratorijoje. Pateikia tyrimų išvadas ir konsultuoja dėl gydymo ar vaistų skyrimo pacientui. Gydytoja rūpinasi gydymo eiga, reikalui esant nukreipia pas specialistus operacijoms ir procedūroms Lietuvos ligoninėse.

Gydytoja taip pat dirba Kauno P. Mažylio gimdymo namuose – priiminėja gimdymus.