Raimonda Sinkevičienė

Klinikoje pradeda dirbti gydytoja ginekologė Raimonda Sinkevičienė

Džiugi naujiena, nuo sausio mėnesio, į mūsų medicinos centrą, iš Kauno, atvyksta darbuotis gydytoja akušerė– ginekologė Raimonda Sinkevičienė.

Apie specialistą:

2002 metais baigė Kauno medicinos universitetą. Turi ilgametę stacionarinio darbo patirtį, dirbant nėštumo patologijos ir gimdyklos skyriuose.  

Gydytojos veiklos sritys: ankstyvo nėštumo diagnostika ir tolimesnis jo sekimas, pirmojo ir antrojo nėštumo trimestro ultragarsinės patikros, akušerinė patologija. Taip pat konsultuoja dėl įvairių ginekologinių – endokrinologinių sutrikimų, tokių kaip ciklo nereguliarumas, skausmingos, gausios menstruacijos, nevaisingumas, menopauzinio laikotarpio problemos, endometriozės, miomos, kiaušidžių gėrybiniai dariniai. 

Gydytoja jau daug metų domisi ir tobulinasi estetinės ginekologijos ir intymio sveikatos, skausmingų lytinių santykių problemomis, kurioms, nuodugniai surinkus anamnezę ir atlikus tyrimus, individualiai pritaiko pačius inovatyviausius gydymo metodus, tokius kaip trombocitais praturtintos plazmos, hialurono užpildus, lazerinės ginekologijos šiuolaikines galimybes gydant įtampos šlapimo nelaikymą, makšties sausumo, sumažėjusio elastingumo ar pablogėjusių lytinių santykių kokybės, dispareunijos problemas ar nuolat besikartojančių makšties uždegimų prevenciją.

Raimonda Sinkevičienė