Rimos istorija

Rima, dabar yra laiminga mama, auginanti 8 metų dukrytę ir 2 metukų sūnelį. Jos veidą puošia šypsena, o akys spindi ramybe ir pasitikėjimu savimi, nors prisiminus skaudžius praeities įvykius, jose vis dar tvenkiasi ašaros.

Beveik prieš 3 metus, ji išgyveno skaudžias skyrybas, kurios ne tik išmušė iš vėžių, bet ir sužlugdė šviesios ateities svajones, ir planus. Tada Rima jautėsi pasimetusi, sutrikusi ir viskuo nusivylusi. Žinia apie tai, kad po širdim nešioja naują gyvybę, jauną moterį atvedė į I. Gruzdienės medicinos centrą, kur kreipėsi pagalbos dėl nėštumo nutraukimo. Tuomet tai atrodė vienintelis teisingas sprendimas…

Tačiau Rima iki šiol prisimena nuoširdų, pokalbį su gydytoja-akušere I. Gruzdiene. Buvo visko, nuoskaudų, pykčio ašarų, tačiau gydytoja Inga turėjo ką pasakyti ir sugebėjo tuo metu rasti tinkamus žodžius, kurie buvo lemiami.

„Šiuo metu neįsivaizduoju savo gyvenimo, be savo padūkėlio, mažojo pasaulio tyrinėtojo. Be galo esu dėkinga gydytojai Ingai, padėjusiai apsispręsti ir nesusigadinti sau gyvenimo, jaučiant kaltę dėl nutrauktos gyvybės“,- džiaugiasi mūsų pacientė ir linki visoms moterims, atsidūrusioms sudėtingoje gyvenimo situacijoje, įsiklausyti į save, pasitarti su profesionalais ir nedaryti drastiškų sprendimų, dėl kurių tektų gailėtis visą likusį gyvenimą.

Pacienčių sėkmės istorijos