Holistiniai masažai

HOLISTINIAI MASAŽAI iš kitų išsiskiria sava masažo judesių kombinacija. Bet kuris holistinis masažas prasideda JUDESIŲ LAISVĖS technika. Tai atliekama dinaminė sąnarių mobilizacija, kuri suteikia sąnarių laisvės pojūtį, padeda labiau atsipalaiduoti ir nusiteikti masažo terapijai. Holistinio masažo tikslas – individualiai atsižvelgus į kiekvieno kliento poreikius, parinkti tinkamas masažo metodikas. Nuo švelnių atpalaiduojančių iki gilių masažo judesių, norint sumažinti įtampą kūne, pagerinti kraujo bei limfos apytaką, sumažinti stresą, nerimą bei manualinių intervencijų – tempimų, mobilizacijos, norint pagerinti sąnarių judesius. Holistinio masažo metodika nedalo žmogaus organizmo, o žvelgia kaip į visumą, paliesdama visus pojūčius bei paveikdama visas žmogaus organizmo sistemas.

NĖŠČIŲJŲ MASAŽAS (trukmė – 40 min.)

Masažas nėštumo metu rekomenduojamas nuo 12 nėštumo savaitės, prieš tai pasikonsultavus su gydytoju.

  • Masažas grąžina normalų raumenų tonusą, kai nėštumo metu dėl pasikeitusios laikysenos vargina nugaros, kaklo, galvos skausmai.
  • Mažina kojų, rankų raumenų nuovargį, kai atsiranda galūnių tinimai ar vargina raumenų mėšlungis.
  • Raminančiai veikia nervų sistemą bei sureguliuoja hormonų pusiausvyrą, kai padidėjęs jautrumas; pagerina miego kokybę, kai vargina nemiga.

Nėščiųjų masažas ne tik maloniai nuteikia būsimąją mamą, bet ir ypatingu dėmesiu apgaubia joje augančią naują gyvybę.

VAIKŲ MASAŽAS (5-12 metų) (trukmė – 30 min.)

MASAŽAS – viena iš priemonių, padedančių organizmo augimo ir vystymosi periodu.

Prisilietimas turi galią ne tik gydyti, raminti, bet ir teigiamai veikti įvairius organizme vykstančius procesus.

Labai svarbu augimo metu išlaikyti augančio vaiko raumenų balansą. Masažas padės normalizuoti raumenų tonusą, pagerins raumenis gaubiančios fascijos vientisumą, teigiamai veiks bręstančio vaiko nervų sistemą – taip padės sklandžiai ir sveikai vaikui augti.

MODELIUOJANTIS – LIMFODRENAŽINIS viso kūno masažas MOTERIMS. (trukmė 1,5 val.)

Šio masažo technika sukurta specialiai moterims. Masažo metu atliekami intensyvūs, gilūs masažiniai judesiai, apjungiami su nudrenavimu limfos link.

Nemažiau svarbu savimi pasirūpinti ir skirti ypatingo laiko sau po gimdymo. Šis masažas padidins raumenų tonusą kūno vietose, kur jis ypatingai sumažėja – kojose, sėdmenyse, pilvo / liemens srityje.

Nešiojant ir maitinant kūdikį mamą vargina pečių juostos bei rankų skausmai – šio masažo metu skiriamas ypatingas dėmesys šiems simptomams sumažinti. Po šio masažo jausitės žvali ir atsipalaidavusi.

HOLISTINIS viso kūno masažas VYRAMS (trukmė 2 val.)

Šio masažo technika taikoma tik VYRAMS. Masažo metu skiriamas didesnis dėmesys zonoms, kuriose labiausiai kaupiasi įtampa – kojoms, juosmeninei nugaros daliai bei pečių juostai. Taikomi pasyvūs tempimai, manualiniai elementai pagerins sąnarių laisvę, gilaus masažo technikos sumažins raumenų įtampą, išlaisvins sustingusį kaklą, pagerins miego kokybę, padidins energiją bei pozityviai veiks nuotaiką. Rezultatas – lengvas, atsipalaidavęs, harmoningas kūnas bei pailsėjęs protas. Masažas rekomenduojamas ne tik atsiradus negalavimams – profilaktiškai atliekant masažus, puikiai ir energingai jausitės kasdien bei išsaugosite gerą sveikatą.

HOLISTINĖ NUGAROS TERAPIJA (trukmė – 1 val. / 30 min. pasirinktinai)

Dažniausiai varginantys skausmai – nugaros raumenų, pečių juostos, kaklo bei galvos skausmai.

Šis masažas skirtas normalizuoti nugaros raumenų tonusą, atlaisvinti sustingusį kaklą ir taip sumažinti galvos skausmus.

Masažas prasideda judesių laisve, tęsiasi segmentiniu nugaros masažu ir baigiasi tikrą palaimos pojūtį suteikiančiu galvos masažu.

HOLISTINIS HARMONIZUOJANTIS VEIDO MASAŽAS (trukmė – 45 min.)

Ypatingai gilaus atsipalaidavimo pojūtį suteikiantis masažas. Jo metu masažuojamas ne tik veidas, bet ir pečių juosta, kaklas bei dekoltė.

Šio masažo metu atliekama veido ovalą bei kontūrus modeliuojantys judesiai, derinami su limfodrenažu. Po masažo ne tik jausitės atsipalaidavusi ir žvali, bet ir pastebėsite teigiamus pokyčius savo veide – skaistesnė veido oda, harmoningi veido kontūrai bei laime spindinčios akys.

ATPALAIDUOJANTIS VISO KŪNO MASAŽAS (trukmė – 1 val.)

Tai gilaus atpalaidavimo pojūtį suteikiantis masažas – dėl lėtų, gilių judesių technikos bei eterinių aliejų panaudojimo kombinacijos. Šis masažas yra puiki organizmą stiprinanti priemonė ne tik esant nuovargiui, išsekimui, bet ir kaip stiprios kūno energijos palaikymui bei geros nuotaikos aktyvinimui – išsklaido apatiją, padeda sukoncentruoti dėmesį bei nuteikia pozityviam mąstymui. Taipogi šis masažas skirtas nemėgstantiems intensyvių, stiprių masažų. Masažo metu galima rinktis eterinį aliejų ar jų derinius  pagal poreikį, pagal patinkantį kvapą.

kineziterapeute masazuotoja

Kineziterapeutė – masažuotoja Dovilė Lenkauskienė.

Specialistės kompetencija ir įgūdžiai:

  • 11 metų patirtis kineziterapijoje
  • 7 metų patirtis masažų srityje
  • 4 metų patirtis nėščiųjų masažų srityje.

Darbo patirtis:

  • 2 m. suaugusiųjų sanatorijoje „Energetikas“
  • 9,5 m. vaikų sanatorijoje „Gintaras“
  • 4 m. Atostogų parko „Natura Thermo“ Spa centre.

Išsilavinimas ir kursai: Rūtos Stratkauskienės HOLISTINIO MASAŽO mokykla; papildomi masažo kursai: aromaterapijos, shiatsu, taškinio masažo, karštųjų akmenų bei italų Selin de biosel masažo metodikos kursai.

Specialistė nuolat siekia tobulėti.