Naujienos

1

Ultragarsinis tyrimas 3D/4D

Nuo šių metų gruodžio mėnesio mūsų klinikoje pradedamos teikti naujos paslaugos, naudojant naujausią ir vienintelį vakarų Lietuvoje ultragarsinį aparatą VOLUSON S 10 EXPERT.Moderniausio ultragarsinio aparato galimybės leidžia pacientėms pasiūlyti išskirtinai didelės raiškos ir švaraus vaizdo 4D vaisiaus echoskopijąabdominaliniu ir vaginaliniu davikliais.

Skaityti plačiau

naujiena01

Genetinių tyrimų nauda

Genų deformacija lemia vaisiaus ligas, atsiradusias vystymosi stadijos metu, apie kurias sužinoti įmanoma dar prieš gimdymą, atliktų specifinių tyrimų pagalba.

Skaityti plačiau

naujienos1

Mūsų klinika pradeda bendradarbiauti su Šveicarijos kompanija "GENOMA"

Mūsų klinika pradeda bendradarbiauti su Šveicarijos kompanija "GENOMA", todėl mūsų pacientėms mes galime pasiūlyti moderniausią, saugiausią ir profesionaliausią "Tranquility" tyrimą, kuris gali užtikrinti nėščiosios ir jos šeimos ramybę.

Skaityti plačiau

Inga Gruzdiene

Sudėtingo nėštumo metu gelbėjo gydytojos atsidavimas

Atidus, rūpestingas, patikimas, neskaičiuojantis darbo valandų gydytojas - svarbus šeimos, laukiančios kūdikio, palydovas. Suradus savo gydytoją nebelieka jokių baimių ar nerimo - profesionalus medikas sugebės pasirūpinti ir būsimo kūdikio gerove, ir jo laukiančių tėvų ramybe. Tuo įsitikino klaipėdiečiai Indrė ir Egidijus Žiliai.

Skaityti plačiau

MGriksas

Nuo 2016m. balandžio mėnesio klinikoje pradeda darbuotis ortopedas-traumatologas Mindaugas Grikšas.

Kelio, peties, alkūnės, riešo, klubo, čiurnos sąnarių ligų diagnostika ir gydymas (meniskų ir kryžminių raiščių plyšimo, kremzlės pažeidimo, artrozės, peties raumenų sausgyslių plyšimo, alkūnės sąnario artrozės, raiščių plyšimo ir kt.).

Skaityti plačiau

ResizedImage400266 ingos gruzdienes logo m 0464 1

Modernūs alergijos diagnostikos metodai

Alergija kamuoja vis daugiau vaikų ir suaugusių. Neretas į varginančius simptomus numoja ranka, tačiau privačioje Ingos Gruzdienės klinikoje dirbanti alergologė ir klinikinė imunologė Viktorija Paltarackienė pataria susirūpinti savo sveikata. Anot jos, kovą su alergija laimėti įmanoma, jei tam pasitelkiamos aukšto lygio alergologinio ištyrimo bei gydymo galimybės.

Skaityti plačiau

vyt 9620 copy 0

Nuo 2016m. vasario 1 d. klinikoje pradeda dirbti gyd. alergologė – klinikinė imunologė

Konsultuojame, diagnozuojame ir gydome sergančius alergine sloga, astma, rinosinusitu,alerginėmis akių ligomis, alerginėmis odos ligomis (atopiniu, alerginiu kontaktiniu dermatitu, dilgėline, angioedema), pasireiškus alergijai maistui, įtarus alergiją vaistams, pasireiškus uodų, bičių, vapsvos, širšių  įgėlimo reakcijoms, įvertiname imuninės sistemos būklę.

Skaityti plačiau

vyt 9611

Pas ginekologą - be baimės

Vizitas pas gydytoją, ir ypač – ginekologą daugumai asocijuojasi su nemaloniais potyriais. Tačiau kitokį požiūrį į pacientą turintys Ingos Gruzdienės akušerijos ir ginekologijos klinikos darbuotojai nepagrįstas baimes laiko tik įsitikinimu.

Skaityti plačiau